HABERLER

AB PROJESİ KURSİYERLERİMİZE FIRAT ÜNİVERSİTESİ İŞBİRLİĞİ İLE "SÜT SIĞIRI YETİŞTİRİCİLİĞİ VE BESLENMESİ" SERTİFİKA EĞİTİMİ VERİLDİ

10/20/2017

Borsamız tarafından yürütülmekte olan "İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim ve Uygulama Merkezi Projesi" kapsamında eğitim gören kursiyerlerimize bir sertifika eğitimi de Fırat Üniversitesi ile işbirliği çerçevesinde Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma Merkezi'nde (TAHAM) "Süt Sığırı Yetiştiriciliği ve Beslenmesi" konusu altında verildi. Eğitim sonrasında Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı M.Ali DUMANDAĞ ve Fırat Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Kutbeddin DEMİRDAĞ'IN katılımı ile Sertifika Töreni düzenlenerek kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

BAŞKAN M.ALİ DUMANDAĞ'DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

9/1/2017

Mübarek Kurban Bayramınızı yürekten tebrik ederim. Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek nice bayramlar yaşamayı Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.

BORSAMIZ, NİZİP TİCARET BORSASI İLE KIYASLAMA TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

8/16/2017

Borsamız Genel Sekreteri Murat Çiçek ve Genel Sekreter Yardımcısı Abdurrahman Çelik, TOBB Akreditasyon sistemi çerçevesinde Nizip Ticaret Borsası personeli ile Kıyaslama Toplantısında bir araya geldi. Nizip Ticaret Borsasında gerçekleşen kıyaslama toplantısında, Borsa birimleri arasında uygulama farklılıkları yerinde görülerek personeller arasında fikir alışverişinde bulunuldu.

TOBB ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

5/18/2017

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ( TOBB ) tarafından Elazığ'ın Karakoçan ilçesine yapılan 24 derslikli İmam Hatip Lisesi, 200 kişilik öğrenci pansiyonu ve Dumandağ Ailesi tarafından yaptırılan camiden oluşan eğitim kompleksinin açılışı Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi,Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından açılışı yapıldı.

RAMAZAN GÜRGÖZE'NİN BORSAYA ANLAMLI ZİYARETİ

4/29/2017

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze 16 Nisanda gerçekleştirilen Referandum sonrası teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.Bugün Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden İl Başkanı Gürgöze referandum sürecinde gösterdikleri duruş verdikleri destekten dolayı Başkan Dumandağ ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

YANILMAZ'IN BORSAMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

4/26/2017

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz 16 Nisan referandum sürecinde Elazığ Ticaret Borsasının Yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Dumandağ Ve Yönetim Kurulu Üyelerinin gösterdikleri çaba neticesinde Elazığ Ticaret Borsasına Teşekkür ziyaretinde bulundular.

ELAZIĞ TİCARET BORSASI KUTLU DOĞUM HAFTASI GELENEĞİNİ BOZMADI

4/20/2017

Elazığ Ticaret Borsası tarafından düzenlenen etkinlikte Vali Murat Zorluoğlu, ve İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, birbirinden güzel birlik ve beraberlik mesajları verdi. Programa Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, AK Parti Milletvekili Ejder Açıkkapı, İl Jandarma Alay Komutanı, Albay Özay Eryürek, AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, Ticaret Sanayi Odası Başkanı İdris Alan Kamu kurum müdürleri Elazığ ticaret Borsası Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve yüzlerce vatandaş katıldı.

KOVANCILAR BELEDİYE BAŞKANI AKPINAR'A MAKAMINDA ZİYARET

4/13/2017

Başkan Dumandağ Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar'ı makamında ziyaret etti.

KOVANCILAR KAYMAKAMINA ZİYARET

4/13/2017

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindeki heyet Elazığ'ın Kovancılar ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu ve Belediye Başkanı Hacı Akpınar ile bir araya gelerek Kovancılara kurulacak olan Yeni hayvan Pazarı ve Besi Gelişim Merkezi ile ilgili bilgiler aldı.

POLİS TEŞKİLATININ 172. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

4/11/2017

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 172. yıldönümü nedeni ile bir mesaj yayınlayarak bir dizi ziyaret gerçekleştridi.

ELAZIĞ GENÇLİK MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN SERKAN SİS'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

4/4/2017

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Yönetim Kurulu Üyelerinden İsmet Bay Mustafa Uymaz Gençlik Merkezi Müdürlüğüne atanan Serkan Sis'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KREDİ GARANTİ FONU GENEL MÜDÜRÜ ELAZIĞ TİCARET BORSASIN'DA

3/31/2017

Kredi Garanti Fonu Genel Müdürü İsmet Gergerli ve beraberindeki heyet ve Elazığ Millet Vekili Ömer Serdar Elazığ Ticaret Borsasını ziyarette bulundular.

VEKİLLERİMİZDEN BORSAYA ZİYARET

3/13/2017

Elazığ millet vekilleri Ömer Serdar, Metin Bulut, Ejder Açıkkapı dan İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANI GIYASETTİN YÜKSEL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

2/28/2017

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Başkan Vekili Mustafa Uymaz Elazığ Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanlığına seçilen Gıyasettin Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

‘İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Projesi’ tanıtımı

2/27/2017

Elazığ Ticaret Borsası, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Yazıkonak Belediyesi ve MASSAD’ın destekleriyle uygulanan İstihdam ve Girişimcilik Amaçlı Uzmanlaşmış Mesleki Eğitim Ve Uygulama Merkezi Projesi’ tanıtımı yapıldı.

BAKAN YARDIMCISI ŞUAY ALPAY'IN BORSAYA ZİYARETİ

2/17/2017

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Av. Şuay Alpay Elazığ Ticaret Borsasını ziyaret ederek, Yön. Kur. Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bakan Yardımcısı Şuay Alpayı karşıladılar.

İSTANBULLU İŞ ADAMLARININ BORSAMIZA ZİYARETİ

1/25/2017

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz Öncülüğünde İstanbul'daki Elazığlı iş adamları borsamıza ziyarette bulundular.

YENİ MÜFTÜ SARIKAYA 'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

1/20/2017

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Yönetim Kurulu Üyeleri İsmet Bay ve Recep Polatcan Elazığ İl Müftülüğüne atanan Müftü Yusuf Sarıkaya'yı makamında ziyarette bulundu.

VALİ YARDIMCISI MUSTAFA GÜL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

1/10/2017

VALİ YARDIMCISI MUSTAFA GÜL'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Başkan Mehmet ALi Dumandağ Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Bay, Genel Sekreter Murat Çiçek Elazığ Vali Yardımcılığına atanan Mustafa Gül' hayırlı olsun ziyaretinde bulundular

ŞABAN YAŞA 'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

1/8/2017

KOSGEP Elazığ İl Müdürlüğüne atanan Şaban Yaşa'ya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Yöneyim Kurulu Üyeleri Recep Polatcan ve Mustafa Demir ve Genel Sekreter Murat Çiçek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

BÖLGE BAŞKANLARI TOBB'DA BİR ARAYA GELDİ.

12/13/2016

Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki Oda ve Borsalar istişare toplantısı Doğuanadolu bölgesindeki oda ve borsa başkanları ve temsilcilerinin bir araya getirdi.

KREDİ YURTLAR KURUMU ELAZIĞ İL MÜDÜRÜ SUPHİ DÖNER'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

11/6/2016

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Recep Polatcan ve Meclis Üyesi Murat Aydın Kredi ve Yurtlar Kurumu Elazığ İl Müdürlüğüne Atanan Suphi Döner'i Hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

EDİRNE TİCARET BORSASINA ZİYARET

9/25/2016

Elazığımıza yapılacak olan yeni canlı hayvan pazarını yapımında, Edirnedeki Canlı Hayvan Satış Tesislerini incelemek, çalışmaları yerinde görmek ve yeni yapacağımız canlı hayvan borsasına ilişkin planlama çalışmalarına yön vermek üzere...

MİLLETVEKİLİ BULUT BAŞKAN DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİ.

3/12/2016

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek Elazığ Ticaret Borsasının çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı ve Başkan Dumandağ ile istişarelerde bulundu.

BAŞKAN DUMANDAĞ KONSEY TOPLANTISINDA BAKANLARA HİTAP ETTİ.

2/25/2016

TOBB Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi, toplantıya Elazığ ticaret borsası Yönetim Kurulu başkanı ve TOBB Konsey Üyesi Mehmet Ali Dumandağ’da katıldı.

BAŞKAN DUMANDAĞ: HAİN SALDIRIYI KINIYORUZ.

2/18/2016

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Ankara'da gerçekleştirilen hain saldırıyı kınayarak şehitlerimize rahmet , yaralılara acil şifa ve milletimize başsağlığı diledi.

BAŞKAN DUMANDAĞ ANKARA'DA BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU.

2/4/2016

Geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleştirilen ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun düzenlediği toplantıya katılan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ bir dizi ziyarette bulundu.

DUMANDAĞ BAŞBAKAN DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

2/2/2016

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile yaptığı istişare toplantısına katıldı.

DUMANDAĞ VE YÖNETİMİ MÜSİAD'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

12/28/2015

Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağve beraberindeki heyet yeni binasında hizmet vermeye başlayan Müsiad Elâzığ Şube Başkanı Hasan uzun ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

DUMANDAG VE YÖNETİMİ ANKARA'DA

12/23/2015

Elazığ Ticaret Borsası yönetimi Ankara’da Milletvekilleri ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile bir araya geldi.

BAŞKAN YANILMAZ STK’LAR İLE İSTİŞARE TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR

10/6/2015

Elazığ belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz bir süre önce başlattığı Sivil Toplum Kuruluşları ile istişare toplantılarından birini de Elazığ Ticaret Borsasının ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

BORSAMIZ DA ANKARA'DA TERÖRE HAYIR KARDEŞLİĞE EVET DEDİ.

9/18/2015

Türkiye teröre karşı tek ses oldu. TOBB’un da aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla Ankara’da gerçekleştirildi.

BAŞKAN DUMANDAĞ TARIM BAKANI KUTBETTİN ARZU İLE BİR ARAYA GELDİ.

9/8/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Tarım Bakanı Kutbettin Arzu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

DUMANDAĞ VALİ YARDIMCISI DÖNMEZ'İ ZİYARET ETTİ.

8/26/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ beraberinde Başkan Vekili Mustafa Uymaz ve Ticaret Borsası Genel Sekreteri Murat Çiçek ile birlikte Vali Yardımcısı Mehmet Fevzi Dönmez'i ziyaret etti.

BAŞKAN DUMANDAĞ:MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

8/10/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ülkemizde son dönemde artış gösteren terör olayları ile ilgili yayınladığı mesajında tüm vatandaşlarımızı sağduyulu davranmaya davet ederek , şehitlerimizin acısını paylaşıyoruz dedi.

BAŞKAN DUMANDAĞ KARAKOÇAN KAYMAKAMI SARIOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.

8/5/2015

Karakoçan Kaymakamlığına atanan Cemil Sarıoğlu’nu ziyaret eden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Kaymakam yeni görevinde başarılar diledi.Ziyarette Başkan Dumandağ’a Başkan vekili Mustafa Uymaz’da eşlik etti.

DUMANDAĞ BAKAN YARDIMCISI KUTBETTİN ARZU'YA BESİCİLERİN SORUNLARINI İLETTİ.

8/3/2015

Başkan Dumandağ Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu ile bir araya gelerek Besicilerin sorunlarını ayrıntılı olarak dile getirme imkanı buldu. Ziyarette Ticaret Borsası Başkanı Abdülkerim Sis ve Başkan Vekili Mustafa Uymaz ’da hazır bulundular.

DUMANDAĞ; TERÖRÜ LANETLİYORUZ.

7/31/2015

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) de aralarında olduğu toplumun farklı kesimlerini temsil eden STK’lar teröre karşı tek ses oldu

ALBAY SEFER RESULOĞLU'NDAN BORSAMIZA VEDA ZİYARETİ

7/27/2015

Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay Sefer Resuloğlu, Ankara’ya tayin oldu.Albay Resuloğlu veda ziyaretleri çerçevesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

KAYMAKAM ATASOY'DAN BAŞKAN DUMANDAĞ'A VEDA.

7/15/2015

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Elazığ’ın Karakoçan İlçesi Kaymakamlığı’ndan , Bilgi İşlem Daire Başkanlığı görevine atanan Kaymakam Kemal Atasoy , Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’a veda ziyaretinde bulundu

E-POSTA ERİŞİMİ HAKKINDA

7/1/2015

Şuana kadar kullandığımız e-posta servisi ihtiyaçları karşılamadığı için Yandex.Mail servisine geçiş yapılmıştır.

HAYVAN ÜRÜNLERİ OSB'NİN YENİ BAŞKANI NAZIRLI OLDU.

6/18/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Genel Sekreter Murat Çiçek ile birlikte Hayvan Ürünleri Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığına seçilen Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Asım Nazırlı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

DUMANDAĞ DSİ BÖLGE MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ATANAN AKGÜL'Ü ZİYARET ETTİ.

6/6/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , Genel Sekereter Murat Çiçek ile birlikte ,bir süre önce DSİ 9. Bölge Müdür Yardımcılığına atanan Hacı Akgül’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

BAŞKAN DUMANDAĞ DİYARBAKIR'DA BAKAN IŞIK. BAKAN YILMAZ VE BAŞKAN HİSARCIKLIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ.

5/19/2015

Yerli Malı Belgesi Tanıtımı Toplantısı’nın üçüncüsü, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımıyla Diyarbakır’da yapıldı.

ELAZIĞ TİCARET BORSASI HİZMET İÇİ EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

5/16/2015

Elazığ Ticaret Borsası personelinin eğitimine katkı sağlamak amacı ile Fırat Teknokent işbirliği ile ‘’İş Hayatında Etkili İletişim ‘’ konulu eğitimine başladı.

DUMANDAĞ ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ POLAT’I ZİYARET ETTİ.

5/12/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Orman Bölge Müdürü Ziya Polat’ı ziyaret ederek, Bölge Müdürlüğü görevine yeniden atanması sebebi ile hayırlı olsun dileklerini iletti.

ETB HEYETİ TOBB 71 NCİ GENEL KURULUNDA

5/4/2015

Toplantıya Elazığ’ı Ticaret Borsası’nı temsilen Başkan Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Vekili Mustafa Uymaz,Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Meclis Üyeleri Mehmet Ali Yüksel, Ramazan Candur ve Genel Sekreter Murat Çiçek katıldılar.

ETB YÖNETİMİ ERZURUM DAP EYLEM PLANI TOPLANTISINDA

4/25/2015

DAP Eylem Planı tanıtım toplantısı Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’nın katılımıylaErzurum’da gerçekleştirildi.

PROJE ORTAĞI OLDUĞUMUZ İNOVASYON 2023 SEMPOZYUMU BAŞLADI

4/24/2015

Fırat Üniversitesi Başkanlığında; Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Fırat Kalkınma Ajansı, Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Borsası işbirliğinde düzenlenen “İNOVASYON 2023" adlı sempozyumun açılışı, düzenlenen bir törenle yapıldı.

BAŞKAN DUMANDAĞ’DAN EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEK’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

4/22/2015

Elazığ ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek’i makamında ziyaret ederek Elazığ’da gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar anısına bir plaket takdim ederek teşekkür ettiler.

KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BORSAMIZDA START ALDI.

4/14/2015

Elazığ Valiliği himayelerinde Elazığ Müftülüğünün organizasyonu ve Elazığ Ticaret Borsasının ev sahipliğinde gerçekleşen programla Elazığ’da kutlu doğum haftası etkinliklerinin startı verildi.

KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ TİCARET BORSASINDAN BAŞLIYOR.

4/13/2015

Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyayı teşrifleri münasebetiyle her yıl düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri başlıyor.

BAŞSAVCI PİŞKİN VE SAVCI AYSAN BAŞKAN DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİLER.

4/10/2015

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Bilgin Pişkin ve Cumhuriyet savcısı Musa Aysan Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler.

VALİ ZORLUOĞLU BAŞKAN DUMANDAĞ’I ZİYARET ETTİ.

4/9/2015

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu iadei ziyaretler çerçevesinde ziyaretlerine Elazığ Ticaret Borsasından başladı

8 NCİ TİCARET VE SANAYİ ŞURASI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİ

4/8/2015

Ankara'da gerçekleşen Ticaret ve Sanayi Şurasına Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Meclis Başkanı Abdulkerim Sis Genel sekreter Murat Çiçek ve Elazığ Ticaret borsası Akademik Danışmanı Prof Dr Erhan Akın katıldı.

MHP İL VE İLÇE BAŞKANINDAN BAŞKAN DUMANDAĞ’A ZİYARET

3/13/2015

Mhp İl Başkanı Abdulvahap Erdem ve Merkezilçe Başkanı Mevlüt Or ile yönetim kurulu üyeleri Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler.

ETB YÖNETİMİ VALİ ZORLUOĞLU'NU ZİYARET ETTİ.

3/13/2015

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’nu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

7.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI KİTABI ÇIKTI.

3/13/2015

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) nin yayınları arasında yer alan 7. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası 2014 kitabı çıktı. Kitapta Elazığ Ticaret Borsası'nın iki sorun tespiti ve bu sorunların çözümüne yönelik iki önerisine de yer verildi.

DUMANDAĞ, BAŞBAKAN YARDIMCISI AKDOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİ.

3/13/2015

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Oda-Borsa Başkanları TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde Ankara’da Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile biraraya geldi.Toplantıya Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’da katıldı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ ALTUN BAŞKAN DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİ.

3/6/2015

Elazığ Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Altun beraberinde Gazi Huzurevi Müdürü Ziyaaddin Karakaya ile birlikte Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

BAŞKAN YANILMAZ:“ELAZIĞ TİCARET BORSAMIZIN FAHRİ ÜYESİYİM”

3/2/2015

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ Ticaret Borsası'nı ziyaret ederek, Borsa Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi

VALİ YARDIMCILARI GÖKER VE YILMAZ BAŞKAN DUMANDAĞ İLE BİR ARAYA GELDİLER.

3/2/2015

Elazığ Vali Yardımcıları Uzeyir Yılmaz ve Zekeriya Göker Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek , Elazığ Ticaret Borsası’nın çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

ELAZIĞ VALİSİ ÖMER FARUK KOÇAK VEDA ZİYARETLERİNE BORSADAN BAŞLADI.

2/24/2015

Son Valiler kararnamesi ile Elazığ Valiliğinden Mardin Valiliğine atanan Vali Ömer Faruk Koçak veda ziyaretlerine Elazığ Ticaret Borsasından başladı.

DUMANDAĞ ERDEM VE HACIOĞULLARI'NI ZİYARET ETTİ.

2/19/2015

Elazığ Ticaret borsası yönetimi, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Hacıoğulları ve Mhp İl Başkanı Abdulvahap Erdem’i ziyaret etti.

DUMANDAĞ MÜSİAD BAŞKANI GÖK'Ü ZİYARET ETTİ.

2/9/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,bir süre önce gerçekleşen kongrede yeniden MÜSİAD Başkanlığına seçilen Av.İbrahim Gök’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

ETB YÖNETİMİ BAKAN YARDIMCISI ARZU VE MÜSTEŞAR YARDIMCISI TUNÇ İLE GÖRÜŞTÜ

2/5/2015

Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan yardımcısı Kutbettin Arzu ve Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hadi Tunç’u ziyaret ettiler.

ELAZIĞ TİCARET BORSAI AKREDİTE BELGESİNİ ALDI.

1/30/2015

Akredite olarak Avrupa Birliği standartlarında hizmet verecek duruma gelen 39 oda ve Borsa için düzenlenen Akredite Belgesi takdim töreni Ankara'da gerçekleşti.

NAFİZ KOCA'DAN BAŞKAN DUMANDAĞ'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

1/21/2015

Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Nafiz Koca,10 Ocak Çalışan gazeteciler günü nedeniyle düzenlenen programa desteklerinden dolayı Başkan Dumandağ’a bir teşekkür plaketi takdim etti.

EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEK BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

1/16/2015

Elazığ’a geldiği günden itibaren yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken ve Elazığ halkının takdirini kazanan Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Duumandağ’ı ziyaret etti.

3 GÜN SÜRECEK KUYAP EĞİTİMİMİZ BAŞLADI.

1/12/2015

Elazığ Ticaret Borsası’nın geçtiğimiz yıl ve önceki yıllarda olduğu gibi üyelerine yönelik eğitim faaliyetleri yeni yılda da devem ediyor.

ETB YÖNETİMİ AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOBAN'I ZİYARET ETTİ.

1/10/2015

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, yönetim kurulu ve meclis üyeleri Ak Parti İl Başkanı Nusret Çoban'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

SP İL BAŞKANI VE YÖNETİMİ BAŞKAN DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİ.

1/9/2015

Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu,Saadet Partisi Genel Merkez yöneticileri ve il yönetimi Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ettiler.

2014 YILI SON MECLİS TOPLANTISI VALİ KOÇAK'IN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

12/31/2014

Ticaret Borsasının 2014 yılı son Meclis toplantısı Vali Ömer Faruk KOÇAK’ ın katılımıyla yapıldı.

DUMANDAĞ,GÜRBÜZ,ACAR VE KARAHAN'I ZİYARET ETTİ.

12/24/2014

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Vekili Mustafa Uymaz ,Yönetim Kurulu Üyeleri İsmet Bay ve Mustafa Demir ile birlikte bazı ziyaretlerde bulundu.

BAŞKAN DUMANDAĞ EKO FIRAT'TA

12/19/2014

Başkan Dumandağ,Usta gazeteci Osman Seçgin’in hazırlayıp sunduğu Eko Fırat programında Elazığ’da kalkınmanın olmazsa olmazlarının en başında hayvancılık sektörünün geldiğini bir kez daha ifade etti.

DUMANDAĞ,BAKAN EKER VE TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ.

12/12/2014

TOBB Ticaret Borsaları Konsey Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’in de katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

DUMANDAĞ BAŞKANLIĞINDAKİ HEYET DİYARBAKIR BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI.

12/2/2014

Diyarbakırdaki toplantıya Elazığ ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,Meclis Başkanı Abdulkerim Sis,yönetim kurulu üyesi Mustafa Uymaz,meclis üyeleri Mehmet Ali Yüksel,Ramazan Candur,Ziya Gerçek,Ali Çeloğlu katıldılar.

KALKINMA KURULTAYI YAPILAN 2.BİRLEŞİM TOPLANTISI İLE SONA ERDİ.

12/2/2014

Elazığ Kalkınma Kurultayı'nın 2. Birleşim Toplantısı, açılış programıyla başladı.Kurultay, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla "Sektör İzleme Komitelerinin Takdimi ve İmza Töreni" ve kapanış töreniyle sona erdi.

DUMANDAĞ VALİ YARDIMCILARI HALUK ÇAKMAK VE UZEYİR YILMAZ’I ZİYARET ETTİ.

11/24/2014

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,Vali Yardımcıları Haluk Çakmak ve Uzeyir Yılmaz’ı ziyaret ederek yeni görvlerinde başarılar diledi

TÜRKİYE EKONOMİSİ VE GİRİŞİMCİLİK PANELİ ANKARA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

11/19/2014

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, G3 Forum’u kapsamında, Gazeteci Cüneyt Özdemir’in moderatörlüğünde düzenlenen “Türkiye Ekonomisi ve Girişimcilik” konulu panele katıldı.

DUMANDAĞ MEMUR-SEN VE SAĞLIK-SEN’İ ZİYARET ETTİ

11/19/2014

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, geçtiğimiz ay kongrelerini tamamlayan Memur-Sen il temsilcisi Murat Ergen ve Sağlık-Sen şube başkanı Mehmet Karataşı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

BORSAMIZDA AKREDİTASYON ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

11/17/2014

Elazığ Ticaret Borsasının geçtiğimiz dahil olduğu Akreditasyon süreci ile ilgili çalışmaları ve denetimleri sürüyor.

KALKINMA KURULTAYI TOPLANTISINA BU KEZ BORSAMIZ EV SAHİPLİĞİ YAPTI

11/16/2014

İlki geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Elazığ Kalkınma Kurultayı sonrasında ikinci ayak toplantının hazırlık ve bilgilendirme çalışmaları devam ediyor.

650 ÖĞRENCİYE GİYİM YARDIMI YAPILDI.

11/16/2014

Elazığ Ticaret Borsasının ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptığı giyim yardımı geleneği 2014 yılında da devam etti

BORSAMIZ YÖNETİMİNİN ERZURUM VE KARS TEMASLARI

11/15/2014

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali dumandağ ,Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Uymaz,İsmet Bay,Recep Polatcan ,Meclis başkanı A.Kerim Sis,Genel Sekreter...

BAKAN GÜLLÜCE BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

10/25/2014

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Elazığ ziyareti çerçevesinde borsamızı ziyaret ederek Başkan Dumandağ , yönetim kurulu meclis üyelerimizle bir araya geldi.

ELAZIĞDAKİ KAMU KURUMLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI

10/23/2014

Elazığ ticaret Borsası öncülüğünde Elazığdaki kamu kurumları ile düzenlenen istişare toplantılarına devam ediliyor, zaman zaman diğer kurumların ev sahipliğinde gerçekleşen istişare toplantılarının bu defaki adresi Elazığ Ticaret Borsası oldu.

DUMANDAĞ;TORBA YASA İLE VERİLEN BU HAK DEĞERLENDİRİLMELİ

9/19/2014

Borsa alacaklarının yapılandırılarak yeniden tahsilini öngören yasa resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.Borç yapılandırılmasından yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihinin 1Aralık 2014 olduğu belirtildi.

ELAZIĞ TİCARET BORSASI HEYETİ KAYSERİ VE KONYA'DA TEMASLARDA BULUNDU.

6/19/2014

Elazığ Ticaret borsası heyeti, bir dizi inceleme ve temasta bulunmak üzere Kayseri ve Konya’da bazı ziyaretler gerçekleştirdiler.

TİCARET BORSASI’NDA TKDK DESTEKLERİ ANLATILDI

6/5/2014

Elazığ Ticaret Borsası, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörlüğü ile süt hayvancılığı ve besi hayvancılığı konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

ELFED BAŞKANI FAİK İÇMELİ TİCARET BORSASI BAŞKANI DUMANDAĞ’I ZİYARET ETTİ.

6/4/2014

Elazığ Dernekler Federasyonu Başkanı Faik İçmeli , yönetim kurulu üyeleri Mehmet Özay ve Fethi Altunyuva ile birlikte Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

STRATEJİK ÇALIŞMA PLAN TOPLANTISI BİNGÖL'DE GERÇEKLEŞTİ

6/3/2014

Bingöl Üniversitesine ait uygulamalı termal otel de gerçekleştirilen toplantıya Elazığ Ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Meclis Başkanı Abdulkerim Sis, Genel Sekreter Murat Çiçek, Meclis üyeleri ve Ticaret Borsası Personeli katıldı.

MÜSİAD YÖNETİMİ BAŞKAN DUMANDAĞ’I ZİYARET ETTİ.

5/1/2014

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret eden Müsiad Elazığ şube başkanı Av.İbrahim Gök GİK Toplantılarına katkılarından dolayı teşekkür ederek , bir plaket takdim ettiler.

DUMANDAĞ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ BAĞLITAŞ'I ZİYARET ETTİ.

4/30/2014

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ beraberinde Başkan vekili Mustafa Uymaz ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bağlıtaş’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

DUMANDAĞ; MÜSİAD'I TEBRİK EDİYOR VE YÜREKTEN DESTEKLİYORUZ.

4/22/2014

Müsiad Elazığ şube Başkanı Av.İbrahim Gök 25 Nisandaki toplantı öncesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek hem davetiyelerini takdim etti hemde istişarede bulundu.

TİCARET BORSASI AKREDİTE BORSA OLMA YOLUNDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

4/18/2014

TOBB Akreditasyon Kurul Sekreteri Volkan Tufan ve Türk Loydu temsilcisi Müjgan Çetin Elazığ Ticaret Borsasıının Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine yaptığı Akreditasyon başvurusundan sonra , Elazığ’a gelerek çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundular.

KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİKLERİ BORSAMIZDA BAŞLADI

4/14/2014

Kutlu Doğum Haftasının bu yılki Etkinliklerinin Açılış Programı Elazığ Ticaret Borsasının ev sahipliğinde başladı

BAKAN EKER ELAZIĞ'DA

4/9/2014

GıdaTarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, babası vefat eden bakanlığının Müsteşar Yardımcısı Hadi Tunç'a taziyede bulunmak üzere Elazığ’a geldi.

BAŞKAN YANILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

4/9/2014

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve yönetim kurulu üyeleri Elazığ belediye Başkanlığına seçilen Mücahit Yanılmazı Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

DAP BAŞKANI DEMİR, BAŞKAN DUMANDAĞI ZİYARET ETTİ.

3/7/2014

Kalkınma Bakanlığı DAP Bölge Kalkınma Dairesi Başkanı Adnan Demir Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek Bakanlığın çalışmaları ve müşterek hareket etme adına yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

BAKAN YAZICI'DAN BÜYÜK MÜJDE

3/3/2014

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, sermayelerini 14 Şubat 2014'e kadar artırmadıkları için münfesih duruma düşen şirketlere, durumlarını gözden geçirmeleri için 2 ay süre tanınacağını bildirdi.

DUMANDAĞ; VERGİ KONUSUNDA YAPILAN ÇALIŞMALARI ÖNEMSİYORUZ.

2/25/2014

Elazığ Defterdarı Erdoğan Yıldıraner ve Defterdarlık yetkilileri vergi haftası münasebeti ile ziyaretlerini sürdürüyorlar. Defterdar Yıldıraner ziyaretleri çerçevesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

POLATCAN AİLESİNİN ACI GÜNÜ

2/12/2014

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Recep Polatcan’ın annesi Elif Polatcan Yaşadığı rahatsızlık ve kalp yetmezliği sonucu 89 yaşında vefat etti.

BAŞKAN YARDIMCIMIZ MUSTAFA DEMİR'İN ACI GÜNÜ

2/3/2014

Elazığ Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Mustafa Demir , Aspava Kasabı İşletmecisi Kemal Demir, Besici Hacı Ahmet Demir’in anneleri, Elazığ Ticaret Borsası Tescil Memuru Murat Demir’in Babaannesi Vedia Demir 91 Yaşında vefat etti.

DUMANDAĞ EMNİYET MÜDÜRÜ İŞLEK'İ ZİYARET ETTİ.

1/28/2014

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Emniyet Müdürlüğü Görevine atanan Nihat İşlek’i ziyaret eden Başkan Dumandağ ve yönetimi Elazığ Emniyet Müdürü Nihat İşlek’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

DUMANDAĞ; ÇELİK, ERDEM VE TOP'U ZİYARET ETTİ.

1/20/2014

Fikret Çelik,Cemil Erdem ve Cebrail Top’u ziyaret eden Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ , güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçilen oda başkanlarına bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.

ELAZIĞ TİCARET BORSASI MECLİS ÜYELERİ VE YÖNETİMİNDEN SURİYELİLERE YARDIM ELİ.

1/17/2014

Elazığ Valiliği tarafından başlatılan yardım seferberliğine Elazığ Ticaret Borsası Meclis Üyeleri de katkıda bulunarak Suriyeli 80 ailenin gıda ihtiyacını karşıladı.

DUMANDAĞ; AKREDİTASYON ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR.

1/15/2014

Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, düzenlenen bu toplantıda akredite olmanın ne kadar elzem olduğunu bir kez daha gözlemleme imkanı bulduklarını söyledi.

EMNİYET MÜDÜRÜ BURAN'DAN, BAŞKAN DUMANDAĞ'A VEDA ZİYARETİ.

1/10/2014

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Elazığ Emniyet Müdürlüğü’nden Düzce Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ayhan Buran veda ziyaretleri çerçevesinde Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret etti.

ALAY KOMUTANI RESULOĞLU, DUMANDAĞ'I ZİYARET ETTİ.

1/7/2014

Elazığ Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Sefer Resuloğlu Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ’ı ziyaret ederek, borsa yönetimi ile bir araya geldi.

DUMANDAĞ: YARDIM SEFERBERLİĞİNDE ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ

1/6/2014

DUMANDAĞ, Elazığ Ticaret Borsası olarak valiliğimizce Elazığ’da yaşadıkları ve ikamet ettikleri belirlenen Suriye'li 80 haneye gıda yardımı yapacaklarını söyledi.

DUMANDAĞ; TULUM PEYNİRİ ÜRETİCİLERİ VE KESİMHANELERE MODERNİZASYON ÇALIŞMALARI İÇİN BİR YIL EK SÜRE TALEP ETTİK.

12/30/2013

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ,Tarım Bakanlığı yetkilileri ile bir görüşme gerçekleştirerek , tulum peyniri üreticileri ve kesimhanelerin beklentileri, taleplerini içeren bir dosya sundu.

BAŞKAN DUMANDAĞ KIRGIZİSTAN'DAN DÖNDÜ.

12/4/2013

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile beraber katıldığı Kırgızistan Gezisinden döndü.Başkan Dumandağ Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev'in Türk heyeti onuruna verdiği yemeğede katıldı.

DUMANDAĞ; EĞİTİMİN NEFERLERİ BİZLER İÇİN ÇOK DEĞERLİ

11/25/2013

Elazığ ticaret borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ 24 kasım Öğretmenler günü nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında öğretmenlik mesleğinin ulviliğine dikkat çekerek tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

DUMANDAG: HISARCIKLIOGLUNA TESEKKUR EDIYORUZ

10/31/2013

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliginin Elazig Ticaret Borsasi araciligi ile ihtiyaç sahibi ögrencilere yaptigi giyim yardimi bugün sona erdi .

ÇEVIK - DUMANDAGI ZIYARET ETTI.

10/31/2013

Elazig Seker Fabrikasi Müdürü Lütfi Çevik Baskan Dumandag’i ziyaret etti. Bir süre önce seker fabrikasi müdürlügüne atanan Elazig’li hemsehrimiz Lütfi Çevik ,

VALI KOÇAK - DUMANDAG'I ZIYARET ETTI

10/31/2013

Elazig Valisi Ömer Faruk Koçak , Elazig Ticaret Borsasi Baskani Mehmet Ali Dumandag’a iade-i ziyarette bulundu.

SUBSCRIBE TO MAIL LIST

Subscribe to our mailing list to get immediate information about the latest developments.

CONTACT INFORMATION

Tel: 0(424) 238 64 06
Fax: 0(424) 218 49 04
Email: [email protected]

Elazig Commodity Exchange
Çarşı Mahallesi Hacı Hayri Caddesi No 11/P-7 Merkez/Elazığ